Rádi bychom veřejně přivítali DEVADESÁT nově příchozích členů do odborové organizace OÚP.

Vítejte u nás v OÚP

Jsme velice potěšeni, že se k nám za poslední měsíc přidalo neuvěřitelných 90 zaměstnanců TPCA. Devadesáti novým členům OÚP, tak jako i nám ostatním členům, nejsou lhostejné pracovní podmínky v TPCA. Moc krát Vám děkujeme a vážíme si každého z Vás. Pro nás jste Vy, zaměstnanci, na prvním místě.

Je vidět, že ne každému v TPCA přijde náš návrh do KV jako nereálný nebo přehnaný. Každý z nás moc dobře ví, jak zde každý den šetříme nemalé peníze. Kaizeny, kroužky kvality nebo jen šetrné chování každého z nás.

Prosazujeme vaše zájmy

Blíží se předání protinávrhu ze strany zaměstnavatele. Důvěřujte nám. Budeme hájit a prosazovat společné zájmy nás všech, zaměstnanců TPCA. NECHCEME BÝT LEVNÁ PRACOVNÍ SÍLA. Přichází náš čas. Čas na naše tabulky, naše grafy, naše výpočty, naše analýzy. Nechceme být jen chudý evropský příbuzný.

Naší nejdůležitější zásadou je, že se na své zástupce v odborech můžete kdykoli a s čímkoli obrátit. Nezávislé odbory pro údržbu a ostatní pracující při TPCA budou stát vždy za svými členy.

Vaše důvěra je pro nás motivací

Pokud pořád váháte, jestli nás podpořit v kolektivním vyjednávání, pokud s námi sympatizujete a nejste v odborech, věřte, že teď je ten pravý čas přidat se k nám.

DÍKY VÁM, JSME NEJVĚTŠÍ A NEJSILNĚJŠÍ ODBOROVÁ ORGANIZACE V TPCA.

VY JSTE ODBORY.