Vážení kolegové,

dnes 8.12.2017 v 15 hod proběhlo další kolo kolektivního vyjednávání. Na dnešní schůzce se diskutovalo o eliminaci pracovních sobot, o možnosti rovnoměrně rozvržené pracovní doby, o pracovním kalendáři a také o navrhovaných úsporách ze strany odborových organizací. Z velké části se diskutovalo především o možnostech omezení nebo eliminaci pracovních sobot a přesčasů. Odborové organizace opět navrhovaly rovnoměrně rozvrženou pracovní dobu od pondělí do pátku. Dalším bodem bylo ohodnocení za případnou práci v „sobotu“, za kterou odbory navrhují příplatek jako za státní svátek pro výrobní kalendář. Víme, jak je pro vás toto téma důležité, proto mu i nadále budeme věnovat maximální pozornost. Mimo jiné se na dnešní schůzce mluvilo i o zrušení neboli dobrovolném nošení kšiltovek na montážní hale, logistice, kvalitě a na lakovně. Hlavním benefitem pro zaměstnance by byl komfort. Více informací z vyjednávání pro vás připravujeme. Další schůzka je naplánována na čtvrtek 14.12.2017.