PRO NÁS JSOU ZAMĚSTNANCI NA PRVNÍM MÍSTĚ

Děkujeme všem zaměstnancům, kteří s námi sympatizují a podporují nás. Pro nás jste Vy, zaměstnanci, nejdůležitější. Kolektivní vyjednávání se blíží. Základem všeho je pracovní jistota a pravidelná mzda. Účelem a obsahem kolektivní smlouvy je určení individuálních a právních vztahů mezi zaměstnavatelem a Odbory OÚP zastupujícími zaměstnance. Jsme připraveni vyjednat lepší pracovní a sociální podmínky pro všechny zaměstnance.

VAŠE DŮVERA JE PRO NÁS MOTIVACÍ

I díky Vám, jsme nevětší a nejsilnější odborová organizace v TPCA. Hájíme práva a zájmy všech zaměstnanců TPCA, bez ohledu na jejich pracovní zařazení. Naše odborová organizace je samostatnou, nezávislou a dobrovolnou organizací zaměstnanců, kteří pracují napříč celým závodem TPCA, a kteří projevili zájem o členství v naší odborové organizaci. Naše organizace je sdružení zaměstnanců všech pracovních pozic. TM, TL, GL, pracovníků logistiky, údržby a nově i pracovníků v administrativě. I díky tajnému členství se nyní lidé nebojí nás podpořit. Děkujeme Vám.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VÝROBNÍM GROUP LEADER-ům

Chápeme, že Vaše práce není lehká. Jste v postavení, které musí nést tlak, jak ze shora od managementu, tak od lidí na linkách. Vaše práce nebyla za posledních 10let řádně oceněna. Odborová organizace OÚP je připravena hájit a prosazovat i Vaše práva a zájmy. Děkujeme Vám.

K základním úkolům OÚP patří hlavně kolektivní vyjednávání s cílem dosažení příznivých mzdových, pracovních a sociálních podmínek pro své kolegy, také zvýšená starostlivost o naše členy, jejich rodiny a zázemí.

JE POTŘEBA PODĚKOVAT I VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Děkujeme vedení společnosti TPCA za prezentaci o stavu společnosti. Jak na tom momentálně společnost je? Možná i to byl impulz pro další desítky lidí, kteří následně vstoupili do naší odborové organizace. Děkujeme Vám.

CHRÁNÍME VÁS

Ochrana zaměstnance je jedním z našich nejdůležitějších úkolů. Jsme tu od toho, aby jsme chránili všechny zaměstnance v oblasti pracovního práva, zákoníku práce i otázek bezpečnosti na pracovišti. Jsme připraveni poskytnout Vám kvalitní a bezplatnou právní pomoc.

Naší nejdůležitější zásadou je, že se na své zástupce v odborech můžete kdykoli a s čímkoli obrátit. Nezávislé odbory pro údržbu a ostatní pracující při TPCA budou stát vždy za svými členy.

SPOLU JSME SILNĚJŠÍ, DĚKUJEME VÁM.

VY JSTE ODBORY!